Můj příběh

sagi+Jmenuji se Radka Čopanová, jsem vyučená krejčí s velkými sny. Od dětství jsem si přála šít, něco tvořit a móda mě opravdu bavila, první šicí stroj jsem dostala už ve 12 letech měla jsem ho po své prababičce. V té době jsem ještě nevěděla, co znamená zapošít, ale důležité pro mě bylo, že jsem už něco dokázala. Například první oblečení pro panenku, pak jako fanoušek japonské módy i kultury celkově, jsem si ušila první cosplay. (Cosplay = kostým animované postavičky)

Chtěla jsem posunout své šití na vysokou úroveň a tak jsem se rozhodla vystudovat i příslušnou školu, což se mi i povedlo. Šila jsem i kostýmy v divadle, šila pro sebe, pro nevěsty, byla zaměstnaná jako krejčí, ale byla jsem i obyčejným prodejcem oblečení. A z každého kousku svého kariérního života jsem si vzala hodně a to i ze špatných zkušeností. Protože, jak se říká "i to špatné, je k něčemu dobré".

Dnes mohu o sobě říct, že to, co prodávám a co dělám, je opravdová kvalita. Nikdy mi nešlo o kvantitu, ale především o kvalitu. Chci a nabízím jenom velmi pečlivě ušité oblečení. Každý kousek projde pouze a jen pod mýma rukama.

Perfekcionismus k mojí práci patří. Proto můj obchod, je obchodem vyjímečnosti, kvality a s osobním přístupem ke každému jednomu klientovi. Klient je pro mě velmi důležitou osobou a já jsem tu od toho, abych pomohla, abych vyhověla a abych nabídla to nejlepší. 

 

Jaké materiály využívám nejradši?

Samozřejmostí jsou přírodní materiály, které budou vždy nejen příjemné na nošení, ale také mají spoustu skvělých vlastností a tím jsou vhodné téměř do každého počasí.

Nesmíme, ale také zapomenout, že za tu dobu prošly látky evolucí, stejně jako všechno ostatní. Přírodní materiály s příměsí syntetiky bývají například i méně mačkavé a to je pouze jedna vlastnost z mnoha.

A čistě syntetická vlákna se hodí například na společenské události.

Zaručit vám mohu to, že materiály ze kterých dělám, rozhodně neskončí jako hadr na podlahu.

 

Bez konfekční velikosti?

Já sama nemám konfekční velikost oblečení a proto jsem myslela na to, aby se člověk mohl cítit dobře. Ať už jsme malý, velcí, široký, hubení, všichni máme nárok na to se kvalitně hezky obléknout. Samozřejmě pokud člověk má konfekční velikost, tak to má o dost snazší, vybere velikost a je to, ale pokud to u vás tak není, můžete mi vaše rozměry připsat do poznámek k objednávce a určitě uzpůsobím střih tak, abyste se v něm cítila perfektně.

 

Zakázkové krejčovství?

 

Stále a především jsem také krejčí, která šije na zakázku a to nejen svatební šaty, kabáty, ale i oblečení na běžné denní nošení.
Pokud byste měli zájem, neváhejte mě kontaktovat. Přijímám ve volném čase i opravy oděvu.
V případě zájmu o svatební šaty se mnou konzultaci řešte minimálně 4 měsíce před svatbou.

Ceník:

Šaty od 1 500,-
Sukně od 1 000,-
Top od 800,-
Kalhoty od 1 500,-
Svatební/plesové šaty od 10 000,-
Sako od 4 000,-
Kabát od 5 000,-
Opravy od 300,-

 

Ceny jsou uvedené bez materiálu a jsou pouze orientační.

POZOR! V případě, že budete chtít rychle vyhotovenou (exklusivně) je částka dvojnásobná!

 

 

 

Máte nějaké otázky? Neváhejte se mě na cokoliv zeptat.

S láskou, Radka Čopanová

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení