Můj příběh

Jmenuji se Radka Čopanová, jsem vyučená krejčí s velkými sny. Od dětství jsem si přála šít, něco tvořit a móda mě opravdu bavila, první šicí stroj jsem dostala už ve 12 letech měla jsem ho po své prababičce. V té době jsem ještě nevěděla, co znamená zapošít, ale důležité pro mě bylo, že jsem už něco dokázala. Například první oblečení pro panenku, poté jako fanoušek japonské módy i kultury celkově, jsem si ušila první cosplay. (Cosplay = kostým animované postavičky)

Chtěla jsem posunout své šití na vysokou úroveň a tak jsem se rozhodla vystudovat i příslušnou školu, což se mi i povedlo. Šila jsem kostýmy v divadle, šila pro sebe, pro nevěsty, byla zaměstnaná jako krejčí, ale byla jsem i obyčejným prodejcem oblečení. A z každého kousku svého kariérního života jsem si vzala hodně a to i ze špatných zkušeností. Protože, jak se říká "i to špatné, je k něčemu dobré".

Dnes mohu o sobě říct, že to, co prodávám a co dělám, je opravdová kvalita. Nikdy mi nešlo o kvantitu, ale především o kvalitu. Chci a nabízím jenom velmi pečlivě ušité oblečení. Každý kousek projde pouze a jen pod mýma rukama.

Perfekcionismus k mojí práci patří. Proto můj obchod, je obchodem výjimečnosti, kvality a s osobním přístupem ke každému jednomu klientovi. Klient je pro mě velmi důležitý a já jsem tu od toho, abych pomohla, abych vyhověla a abych nabídla to nejlepší. 

 

Jaké materiály využívám nejradši?

Samozřejmostí jsou přírodní materiály, které budou vždy nejen příjemné na nošení, ale také mají spoustu skvělých vlastností a tím jsou vhodné téměř do každého počasí.

Nesmíme, ale také zapomenout, že za tu dobu prošly látky evolucí, stejně jako všechno ostatní. Přírodní materiály s příměsí syntetiky bývají například i méně mačkavé a to je pouze jedna vlastnost z mnoha.

A čistě syntetická vlákna se hodí například na společenské události.

Zaručit vám mohu to, že materiály ze kterých dělám, rozhodně neskončí jako hadr na podlahu.

 

Máte nějaké otázky? Neváhejte se mě na cokoliv zeptat.

S láskou, Radka Čopanová